První Nespresso v Ostravě

Kavárna

Zážitek z kávy

Příběh Nespresso začal před více než 30 lety jednoduchou, ale revoluční myšlenkou: umožnit komukoli dopřát si dokonalý šálek kávy Nespresso.

Proč je méně více při přesném dávkování

Myslíme také na kvalitu kávy a vašeho kávového prožitu, nechceme dělat žádné kompromisy v chuti a kvalitě. Když jsou namletá kávová zrna vystavena působení vzduchu, tak okamžitě oxidují, což okamžitě způsobuje zatuchlost. Díky našim kapslím je káva během pár sekund po upražení hermeticky uzavřena v ochranné atmosféře kapsle, díky níž můžeme garantovat absolutní čerstvost.

Aby těch výhod kapslového systému nebylo málo, tak jak hliník, tak mletá káva v kapsli, jsou 100 % recyklovatelné. To je ten důvod, proč ve výsledku je méně ve skutečnosti mnohem vice. Méně odpadu a více chutí, jedním stiskem tlačítka.

Nekonečná cesta kapsle Nespresso se podílí na ochraně vaší kávy - znovu a znovu

Kapsle, které chrání naše kávy Nespresso vyrábíme z hliníku, abychom zaručili, že si pokaždé vychutnáte šálek té nejčerstvější kvalitní kávy. Poskytuje nejlepší ochranu proti kyslíku, světlu a vlhkosti, které mohou skutečně ovlivnit chuť kávy.

Ale to je jen začátek – hliník je navíc stoprocentně a opakovaně recyklovatelný, což znamená, že kapsle Nespresso se po recyklaci mění v nové hliníkové výrobky.

Objevte lahodné kávové receptury právě u nás. – soupis nabízených káv.

Nové chuťové zážitky s ochucenou kávou Nespresso – Dopřejte si skutečně neobyčejné zážitky s kávou Espresso Caramel a Espresso Vanilla.

Dokonalá rovnováha tónů pražené Arabiky ze střední a Jižní Ameriky a aroma karamelu a vanily vytváří kávy jedinečného charakteru: překvapivě nasládlé Espresso Caramel a neskutečně jemné Espresso Vanilla.

Kontaktujte nás

  • Adresa 28. října 13, Ostrava-centrum
  • E-mail info@spiritsoriginal.cz
  • Otevírácí doba Pondělí-čtvrtek: 10:00-18:00 Pátek: 10:00-21:00 (otevírací doba může být při obsazenosti hostů prodloužena) Sobota 11:00-21:00 (nově otevřeno během svátků)

...nebo vyplňte kontaktní formulář