Naše služby

Řízené rumové degustace

Pokud chcete proniknout do rumového světa chutí a dozvědět se více o rumu jako takovém, tak právě pro tebe a tvé přátelé jsou jako stvořené rumové degustace.

1. Vyberte si termín degustace
Všechny aktuální termíny řízených degustací vyvěšujeme na náš Facebook. Termíny se liší dle typu degustace PREMIUM, ULTRA PREMIUM a EXCLUSIVE. Všechny potřebné informace a cenu naleznete po rozkliknutí této události.

2. Ověřte si, zda máme volná místa
Pro každou degustaci jsme zvolili i maximální počet hostů, aby se každý mohl pohodlně usadit a užít si v příjemné atmosféře degustační večer. Proto nám prosím napište nebo zavolejte a ujistěte se, že máme volná místa.

3. Zaplaťte vstupenku
Pokud jsou ještě volná místa, svou  vstupenku můžete zaplatit předem na prodejně nebo v den konání degustace hotově nebo kartou.

Degustaci je možno také vybrat a zakoupit přímo na naší prodejně formou dárkové poukázky.

Poukázky jsou v hodnotě Premium 790 Kč, Ultra Premium 990 Kč a Exclusive 2 490 Kč. Platnost poukázky je 1 rok od dne zakoupení.

Jednotlivé balíčky se liší podle typu degustovaných rumů, které vždy vypisujeme na facebookové stránky. U degustace Ultra Premium a Exclusive navíc připravujeme welcome drink z rumu. 

Soukromé akce a degustace

Plánujete uspořádat soukromou akci pro své blízké a chcete zažít něco netradičního? Nebo plánujete pozvat své VIP partnery na soukromou oslavu? Nevíte kde oslavu uspařádat a jaký vymyslet program? Pomůžeme Vám.

Celý prostor naší prodejny a kavárny Vám bude k dispozici. K tomu Nespresso čerstvá káva a čaje Kusmi Tea. No a samozřejmě ochutnávka alkoholu včetně povídání o historii každé z chutí.

Kontaktujte nás a pomůžeme Vám připravit vše na míru Vašim potřebám.

Dárkové balíčky a předměty

Připravte pro Vaše VIP partnery neobyčejný dárek k Vánocům, novému roku, výročí spolupráce či uzavření nové dohody. Nadělte svým známým nevšední dárek, který si zapamatují.

Nabízíme dárkové předměty pro firmy i jednotlivce. V naší nabídce najdete speciální dárkové edice alkoholu, který jinde nenajdete. Umíme zařídit dodání většího množství na smluvené datum a připravit vše dle Vašeho přání.

Neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku.

Co nevypiješ, vrať

Vyberete si, na co máte chuť Vy a Vaši hosté. V naší nabídce naleznete nejen většinu prémiových značek rumů, ale také ginu, vodky a prosecca.

Alkohol máte nachystaný v den oslavy. A teď už zbývá se jen bavit. Nemusíte se omezovat. Čím víc láhví si zapůjčíte, tím více vyjdete svým hostům vstříc.

Po oslavě stačí alkohol vrátit k nám na prodejnu.

Zaplatíte jen to, co skutečně vypijete.

 

Kontaktujte nás

  • Adresa 28. října 13, Ostrava-centrum
  • E-mail info@spiritsoriginal.cz
  • Otevírácí doba Pondělí-čtvrtek: 10:00-18:00 Pátek: 10:00-21:00 (otevírací doba může být při obsazenosti hostů prodloužena) Sobota 11:00-21:00 (nově otevřeno během svátků)

...nebo vyplňte kontaktní formulář